Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

meble szkolne

Iga Wasilewska 2018-12-18 0 komentarzy
Wpis

Jeżeli pomyśleć o szkole w kontekście umeblowania, od razu na myśl przychodzą szkolne ławki krzesła i szafki. Ten rodzaj umeblowania musi wyróżniać się wyjątkową trwałością, ponieważ jest dedykowany ciężkiej pracy dla kilku pokoleń. Producent Bakpol ma pełną świadomość wymagani, jakie przed wyposażeniem stawia praca w szkole. Proponowane meble szkolne wyróżniają się niezwykłą jakością i dużą możliwością dopasowania projektu do potrzeb klienta. Jest to szczególnie ważne, kiedy często zamówienie opłacane jest z publicznych pieniędzy.

Katalog produktowy szkoły obejmuje:

  • szafy szkolne,
  • szafy szkolne skrytkowe,
  • szafy szkolne kostki,
  • szafy szkolne typu L,
  • szafy szkolne na laptopy,
  • biurka krzesła, ławki i inne.

Wszystkie meble zostały wykonane z najwyższą starannością i przy zastosowaniu materiałów, które gwarantują wyjątkową żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz ciężką i dynamiczną pracę przez 10 z 12 miesięcy w roku.

Razem z wysoką jakością łączy się znakomita funkcjonalność. Projektanci firmy zwracają szczególną uwagę, by wyposażenie zapewniają maksymalnie dużo komfortu nauczycielom i uczniom. Oprócz mebli do zastosowań uniwersalnych oferta obejmuje także dedykowane rozwiązania jak np. przeznaczone do bezpiecznego przechowywania sprzętu elektronicznego.

Oferta dostępna na bakpol.pl to nie tylko gotowe realizacje. Producent odznacza się indywidualnym podejściem i przygotowywaniem mebli na wymiar, ze szczególnym uwzględnieniem takich zmiennych jak kolorystyka czy odpowiednie zabezpieczenie.

Zostaw komentarz