Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Otwarte kursy baristyczne

Cyprian Pawłowski 2019-01-06 0 komentarzy
Wpis

Chyba każdy miłośnik kawy chciałby umieć profesjonalnie ją parzyć, a także podawać. To wiedza, która przyda się w życiu prywatnym i zawodowym - chyba nie ma lepszego scenariusza na udany poranek, niż filiżanka dobrego cappuccino z idealnie spienionym mlekiem... Aby spełniać swoje kawowe marzenia i dopieszczać członków rodziny, warto wybrać się na specjalistyczne szkolenie, które pozwoli podnieść kwalifikacje i z amatora stać się zawodowcem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o naukę parzenia kawy potrzebną na użytek domowy, czy też zawodowy, w  HaybCoffee można zdecydować się na kursy baristyczne w atrakcyjnej cenie, dzięki którym pasje rozwiną się w umiejętności. Każdy uczestnik bądź uczestniczka szkolenia zawsze maja okazję spróbować różnorodnych kaw, a także ocenić ich jakość. Wszyscy kursanci uczą się, jak wydobywać pełnię smaku kawy i  mogą się przekonać, jak duże znaczenie ma prawidłowe ustawienie maszyny do parzenia, a także wykorzystanie podstawowego ekwipunku w postaci młynka do espresso. Osoba prowadząca szkolenie pokazuje podstawowe różnice między cappuccino, flat whitem oraz latte.

Ta oferta dedykowana jest do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się poprawnie spieniać mleko i poznać tajniki Latte Art. To świetna oferta dla osób początkujących i wszystkich, którzy posiadają już pewne doświadczenie w parzeniu kawy, ale chcieliby doszlifować swoje umiejętności.  W HaybCoffee można uzupełnić i uporządkować swoją kawową wiedzę, a potem wykorzystywać ją w pracy za barem lub w domu. Taki kurs to również świetny pomysł na prezent! 

Zostaw komentarz