Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Regeneracja tylnych belek

Cyprian Pawłowski 2019-04-12 0 komentarzy
Wpis

Francuskie samochody niewątpliwie od bardzo dawna już słyną z wyjątkowego komfortu podróżowania. Są to pojazdy stosunkowo miękko zawieszone, które w opinii wielu osób dosłownie płyną po drodze, bezgłośnie i delikatnie wybierając nawet większe nierówności. Uzyskanie takiego komfortu podróży w dużej mierze było możliwe poprzez zastosowanie w tylnym zawieszeniu tzw. belki skrętnej. To ona odpowiada za wygodną podróż oraz za bezpieczeństwo. Według powszechnej opinii element ten jest bardzo nietrwały, ale tak naprawdę tylne zawieszenia w tych autach psują się po długich latach eksploatacji lub wtedy, gdy pojazd jest regularnie nadmiernie obciążany.

Kiedy już dochodzi jednak do awarii, zdecydowanie najlepiej skupić się na całym zawieszeniu, a nie na konkretnym jego elemencie. Uszkodzeniu mogły ulec na przykład tuleje lub same drążki, ale po wielu latach eksploatacji i tak może się okazać, że do wymiany nadają się także inne podzespoły. Z tego powodu regeneracja belek to najlepsze z możliwych rozwiązań. Jeśli za taki serwis odpowiedzialni są specjaliści można mieć pewność, że zawieszenie tylne pojazdu odzyska swoją pełną sprawność i trwałość na kolejne lata czy dziesiątki tysięcy kilometrów.

Szukając odpowiednich specjalistów, którzy zajmą się takim zadaniem, warto zajrzeć na stronę internetową pod adresem tylnabelka.com. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i rzetelnym podejście do każdej naprawy. Cały element jest przed regeneracją dokładnie testowany. Sprawdza się nie tylko sprawność poszczególny części, ale i stan całe belki, aby mieć pewność, że jej naprawa jest możliwa. Usługa nie jest kosztowna i firma zawsze udziela swoim klientom 3 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Zostaw komentarz