Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Czym jest piana montażowa?

Tola Zielińska 2021-08-23 0 komentarzy
Czym jest piana montażowa?

Podstawą przy adaptacji przestrzeni poddasza jest upewnienie się, że cała konstrukcja dachu jest stabilna i nie ma na niej żadnych ubytków. Poleca się na bieżąco kontrolować stan belek i krokwi dachowych oraz ułożenie warstwy zewnętrznej. Bez względu na to, czy stanowią ją deski, dachówka ceramiczna, papa czy inny materiał, należy przed przystąpieniem do prac wykończeniowych sprawdzić dokładnie szczelność dachu, a w razie dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości załatać przestrzeń.

Dobrym izolatorem jest piana montażowa. Nadaje się do uszczelniania okien, świetnie niwelując często występujące dokoła framugi mostki termiczne oraz zapobiegając zaciekom wilgoci do wewnątrz i tym samym rozwijaniu się niebezpiecznej pleśni czy grzyba. Można ją również wykorzystać do różnego rodzaju łączeń, których na poddaszu, pełnym skosów, z pewnością nie brakuje. 

Dobrej jakości pianka to chemia budowlana, w którą należy bezwzględnie się zaopatrzyć przy każdym remoncie, szczególnie pomieszczeń, które wymagają dobrej izolacji od wewnątrz. Prostotę jej użycia oraz jakość spojenia i wypełnienia przestrzeni doceniło do tej pory wielu, zarówno członków profesjonalnych ekip budowlanych, jak i amatorów, przeprowadzających prace we własnym zakresie. 

Wspomniany produkt warto zawsze mieć pod ręką, więc robiąc zamówienie na potrzeby domowych przeróbek, z powodzeniem można wrzucić do wirtualnego koszyka większą ilość tub. Sklep internetowy działający na stronie grafenprofessional.eu chętnie zrealizuje taki zwiększony zakup. Podany link zawiera również specyfikację techniczną pianki.

Zostaw komentarz