Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Felgi 5x100

Inga Grabowska 2021-05-26 0 komentarzy
Felgi 5x100

Nie poleca się samodzielnej wymiany wspomnianych elementów głównie z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Przede wszystkim chodzi tutaj o odpowiednie zamocowanie felgi. Niedokładne dokręcenie śrub mocujących może spowodować ich wysunięcie podczas jazdy, a w konsekwencji oderwanie koła, co nie jest dobrym prognostykiem dla kierowcy, jego ewentualnych pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. 

Poza tym mechanik upewni się, że zakupione felgi są odpowiednie do danej marki pojazdu. Zły rozstaw nabytego modelu również może stanowić poważne zagrożenie podczas podróży, wpływa też na obniżenie komfortu jazdy oraz nadmierne zużycie paliwa. Montując prawidłowo dobrane felgi, mechanik ma pewność, że gwarantuje swojemu klientowi i jego rodzinie tak ważne bezpieczeństwo. Może również zaproponować właścicielowi pojazdu dodatkowe wyposażenie, na przykład czujniki TPMS, które pomogą kontrolować poziom ciśnienia w oponach.

W sytuacji, gdy klient zjawia się u mechanika bez wcześniej zakupionych felg, może on poprosić usługobiorcę o ich zamówienie. Chętnie wybieranym dostawcą, z usług którego często korzystają osoby zajmujące się zawodowo konserwacją i naprawą aut, jest sklep online, który działa na stronie xfelgi.pl. W jego ofercie można znaleźć różne rozstawy asortymentu, między innymi bardzo popularne na polskich drogach felgi 5x100, czy 5x108. 

Propozycja wspomnianego dostawcy jest także doceniana z uwagi na atrakcyjne ceny za poszczególne produkty do samochodu, co w przypadku kosztów całościowych naprawy i konserwacji auta ma niebagatelne znaczenie dla domowego budżetu.

Zostaw komentarz