Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Hurtownia - podkładki do śrub

Juliusz Olszewski 2019-04-17 0 komentarzy
Hurtownia - podkładki do śrub

Odpowiednie podkładki do śrub to niezawodny komponent pomocniczy, z którym możliwe jest tworzenie niezwykle mocnych połączeń śrubowych. Takie przeznaczenie oczywiście jasno definiuje podstawowe wymagania względem nich - duża odporność na ściskanie, zrywanie, a także oddziaływanie warunków atmosferycznych i wysokich temperatur.
Małopolska hurtownia to dystrybutor z niemal trzydziestoletnim stażem. Takie duże doświadczenie znajduje odbicie w komponowaniu oferty opartej o asortyment doskonale przystosowanych do potrzeb specjalistów z branży budowlanej przemysłowej i motoryzacyjnej. Proponowane produkty są bezpośrednio importowane od najlepszych światowych producentów, a ich parametry i wymiary są w pełni zgodne ze wszystkimi europejskimi normami, co przekłada się na gwarancję jakości i bezpieczeństwa.
Gama produktowa obejmuje szeroki wybór podkładek płaskich, poszerzanych, poszerzanych podwójnie, okrągłych, sprężystych, klinowych, kwadratowych, do papy, eternitu i typu metal-guma. Dzięki odpowiedniej jakości i trwałości produkty z katalogu zapewniają dużo mocniejszy docisk niż ma to miejsce przy większości tego typu elementów dostępnych na rynku. Dzięki zróżnicowanym kształtom bez problemu dopasujecie Państwo konkretną podkładkę pod daną realizację.
Umowy partnerskie z czołowymi światowymi dostawcami pozwalają hurtowni zaoferować konkurencyjną ofertę cenową oraz asortyment niemal nieograniczony ilościowo. Szybkiej realizacji towarzyszą wygodne zakupy, również za pośrednictwem internetu i fachowe doradztwo pracowników firmy.

Zostaw komentarz