Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Kiedy można zwrócić się o pomoc do adwokatów działających w Hajnówce?

Juliusz Olszewski 2022-11-29 0 komentarzy
Kiedy można zwrócić się o pomoc do adwokatów działających w Hajnówce?

Niemal każda kancelaria prawna prowadzi nieco odmienne sprawy, dlatego przed podjęciem współpracy z prawnikami, warto zapoznać się z ich specjalizacjami, a także rodzajami procesów, w których dotychczas uczestniczyli. To ważne, aby klient był traktowany indywidualnie, a jego problemy stały się priorytetowe dla adwokatów. 

Najczęściej o pomoc do kancelarii prawnej zwracają się osoby, które otrzymały niezrozumiałe dla nich pisma z sądu, prokuratury, urzędu czy banku. Prawnicy analizują przedłożone przez klienta dokumenty i wyjaśniają wszelkie wątpliwe kwestie. Podczas konsultacji mogą również sporządzić odpowiedź na otrzymane pismo, skargę czy odwołanie. Jeśli chodzi o przedsiębiorców, to zazwyczaj decydują się na stałą obsługę, w ramach której mogą liczyć na doradztwo prawne, reprezentację przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz udział prawnika w negocjacjach biznesowych.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sakowicz działa na terenie Bielska Podlaskiego, Siemiatycz oraz Hajnówki. Adwokaci prowadzą głównie sprawy z zakresu prawa:

  • rodzinnego (alimenty, władza rodzicielska, rozwody, separacje, podział majątku),
  • karnego i wykonawczego,
  • cywilnego (sporządzanie umów, odwołań i skarg, sprawy spadkowe),
  • gospodarczego i handlowego (obsługa prawna firm),
  • administracyjnego,
  • pracy i ubezpieczeń społecznych (spory pracownicze, mobbing),
  • odszkodowawczego.

Na wsparcie prawne mogą liczyć głównie przedsiębiorcy i mieszkańcy Siemiatycz, Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki. Adwokat prowadzi również porady online, dzięki czemu z usług mogą skorzystać osoby pochodzące z nieco dalszych regionów. Na stronie zamieszczono szczegółowy opis oferty wraz z cennikiem, a także licznymi bezpłatnymi poradami prawnymi. 

Zostaw komentarz