Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Kto holuje ciężarówki w Nowym Sączu?

Liwia Jakubowska 2019-03-02 0 komentarzy
Kto holuje ciężarówki w Nowym Sączu?

Kierowcy aut ciężarowych bardzo często bazują na informacjach przekazywanych pomiędzy sobą. Taki rodzaj komunikacji ułatwia radio cb, które jest montowane w każdym pojeździe. To pomaga zdecydowanie odszukać miejsca i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Prowadzący pojazdy wielkogabarytowe bardzo często pytają na łączach o holowanie auta ciężarowego. Jeśli usługa jest niezbędna w okolicach Nowego Sącza, to jedną z firmę świadczących tego rodzaju usługi jest firma BraciaKural. 

To doświadczona grupa ekspertów pomocy drogowej, która ma do dyspozycji najlepszy sprzęt do holowania oraz drobnych napraw. Firma świadczy usługi przez całą dobę niezależnie od tego, jakie jest powód unieruchomienia pojazdu. W grupie usług na jakie może liczyć każdy kierowca są przede wszystkim pomoc w przypadku kolizji na drodze, kiedy wiadomo, że pojazd nie może się samodzielnie poruszać. To również zdarzenia losowe w postaci wpadnięcia do rowu, czy też najprostszej awarii mechanicznej. Po odpowiednim zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pracownicy  firmy przystępują do działania zabezpieczając jednocześnie uszkodzony pojazd.  

Holowanie ciężarówek w Nowym Sączu oraz wielu innych miastach w jego pobliżu, jest wykonywane przez ciężkie holowniki, które są w stanie transportować oprócz ciągnika siodłowego, także całe zestawy pojazdów. Usługi są świadczone zarówno na drogach lokalnych, jak i drogach międzynarodowych oraz autostradach. Średni czas oczekiwania na wyjazd ekipy holującej to około 5 minut, co pozwala uniknąć lub szybko rozładować zator na drodze, związany ze zgłoszonym wydarzeniem. 

Zostaw komentarz