Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy na Śląsku – jak wybrać odpowiednią firmę?

Łukasz Szewczyk 2023-12-19 0 komentarzy
Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy na Śląsku – jak wybrać odpowiednią firmę?

Każdy może stać się świadkiem poważnego wypadku, dlatego też posiadanie podstawowej wiedzy na temat zasad pierwszej pomocy jest bardzo ważne. Warto zapisać się na szkolenia i zdobyć odpowiednie umiejętności. Jak wybrać centrum szkoleniowe w województwie śląskim?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że standardowe szkolenie znacząco różni się od kursu KPP. Ten drugi ma o wiele większy zakres poruszanych zagadnień, który jest regulowany przez rozporządzenie ministra zdrowia. Osoby, chcące się zapisać na tego typu zajęcia, powinny sprawdzić, czy dana firma oferuje kurs zgodny z obecnymi wymaganiami prawnymi, który kończy się egzaminem przed komisją. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko w takim przypadku uczestnicy otrzymają tytuł ratownika. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, jak duże są grupy. Im mniejsza, tym lepiej. Dodatkowo należy upewnić się, czy placówka dysponuje materiałami edukacyjnymi.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy na Śląsku regularnie organizuje K9&MED Training Center. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy, którzy chcą wysłać na szkolenie swoich pracowników. Dla podmiotu pracują instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładnie przedstawią każde zagadnienie i odpowiedzą na wszelkie pytania. Program jest zgodny z aktualnymi aktami prawnymi. Centrum zostało wyposażone w potrzebne materiały szkoleniowe. Kurs trwa sześć dni. Termin można zarezerwować poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej.

Warto wybrać sprawdzoną firmę.

Zostaw komentarz