Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Lepiej kupić sekretarzyk czy biurko retro?

Juliusz Olszewski 2022-11-27 0 komentarzy
Lepiej kupić sekretarzyk czy biurko retro?

Obecnie ogromną popularnością cieszy się styl vintage. Nic w tym dziwnego, ponieważ meble w tej stylistyce wyróżniają się elegancją oraz często są wykonane z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W domowym biurze nie może zabraknąć gustownego biurka. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy lepiej wybrać klasyczny stół, czy może sekretarzyk?

Podstawowym wyposażeniem do pracy jest z komputer lub laptop, dlatego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ergonomię mebla. Blat powinien być duży, przestronny, tak aby praca była komfortowa. Miejsca musi wystarczyć nie tylko na monitor oraz klawiaturę, ale i na położenie dokumentów, książek czy lampki. Z reguły biurka retro mają postać eleganckiego stołu z jedną lub dwoma szufladami. Takie rozwiązanie może nie przypaść do gustu osobom, które chcą mieć pod ręką wiele różnych przedmiotów.

Drugą opcją jest zakup sekretarzyka. Tego typu mebel posiada o wiele więcej półek pod i na blacie. Poza tym zajmuje mniej miejsca, więc jest dobrym rozwiązaniem w niewielkich pomieszczeniach. Jednak nie nadaje się do komputerów stacjonarnych. Można przy nim pracować jedynie na netbooku lub laptopie.

Doskonałej jakości biurko retro znajduje się na stronie internetowej furnigo.pl. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, obejmuje kilka modeli, które przypadną do gustu każdemu, niezależnie od indywidualnych wymagań. Poszczególne egzemplarze mają rozmaite wymiary i zostały wykonane ręcznie z litego drewna. Do zestawu można dokupić również inne elementy wyposażenia, np. wygodne krzesła, szafki. Przedsiębiorstwo sprzedaje także eleganckie lampki biurkowe, które pasują do pomieszczeń w stylu vintage.

Zostaw komentarz