Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Opłatek na tort Kraina lodu – szybka dekoracja ciasta

Oskar Kaczmarek 2023-11-26 0 komentarzy
Opłatek na tort Kraina lodu – szybka dekoracja ciasta

Upieczenie tortu, który zrobi wrażenie na dzieciach, to poważne zadanie. Trzeba wybrać odpowiedni przepis, kupić potrzebne do jego zrealizowania artykuły, a następnie przystąpić do pracy w kuchni. Nie każdy ma talent cukierniczy, więc mimo najszczerszych chęci, uzyskany wypiek może nie wyglądać do końca tak, jak się chciało. Nierówne brzegi, popękana powierzchnia... Na szczęście to wszystko da się zamaskować. Świetną metodą jest wówczas użycie zestawów opłatków spożywczych. Przykładowy katalog z tymi produktami można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem printcake.pl.

Tego typu dekoracje wybierane są jednak nie tylko przez osoby, które nie udoskonaliły swoich umiejętności cukierniczych. Używają ich rodzice, którzy po prostu chcą zrobić miłą niespodziankę swojemu dziecku i pokazać mu, że dobrze zna się jego upodobania. Dobrym przykładem jest tutaj opłatek na tort Kraina Lodu, który zachwyci każdego miłośnika Elsy, Anny, Olafa i Kristoffa. Można wykorzystać go na przykład na przyjęciu urodzinowym zaaranżowanym w motywie tej bajki.

W sklepie z opłatkami spożywczymi można znaleźć wiele inspirujących dekoracji. Co poza Krainą Lodu podbija serca małych chłopców i dziewczynek? Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na wzory ze Świnką Peppą, Kubusiem Puchatkiem, Psim Patrolem, jednorożcami i My Little Pony.

Zostaw komentarz