Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Ozdób swój dom z wyjątkowymi roletami ze szczecina

Arkadiusz Malinowski 2019-10-17 0 komentarzy
Ozdób swój dom z wyjątkowymi roletami ze szczecina

Projekty domów pasywnych czy energooszczędnych zyskują na popularności nie tylko wśród ludzi, którym nieobce są zagadnienia ekologii. Coraz liczniejsza grupa klientów to również efekt zwykłej oszczędności – tego typu budynki generują kilkakrotnie niższe koszty od domów budowanych tradycyjnymi metodami. Aby jednak osiągnąć zamierzony cel, trzeba nie tylko powierzyć prace fachowcom, ale też zadbać, by żaden element swoją niską jakością nie zniweczył wysiłków.

Bardzo ważną częścią w tworzeniu ogólnej energooszczędności budynku są rolety zewnętrzne. Jeśli jest taka możliwość, najlepiej zdecydować się na założenie rolet na wszystkich oknach, jeśli nie – przynajmniej na tych mających dużą powierzchnię. Roleta gwarantuje, że zimą ciepło nie będzie uciekało, a latem słońce nie będzie zbyt mocno nagrzewać wnętrz, zwiększając intensywność pracy klimatyzatorów.

Takie rolety mają szeroką paletę kolorystyczną, więc nie trzeba się martwić, że zaburzą styl lub formę budynku. Dodatkowo dzięki opcji z podtynkowym sposobem montowania kaseta, do której zwijana jest kurtyna, może być zupełnie niewidoczna. Osłona tego typu ma również właściwości antywłamaniowe, jej konstrukcja praktycznie uniemożliwia sforsowanie, odgięcie czy przecięcie. Przydaje się zatem przy okazji każdego wyjazdu, gdy dom pozostaje bez nadzoru.

W Szczecinie rolety najlepiej zamówić bezpośrednio od producenta – firmy Deoro. Jest to wytwórca bardzo znany i ceniony nie tylko na polskim rynku. Jego główną zaletą jest wysoka jakość produktów mająca swe źródło w najlepszej klasy podzespołach, ale i w doświadczeniu. Główną, ale nie jedyną, ponieważ nie bez znaczenia jest też fakt, iż dzięki zastosowanym różnym rozwiązaniom klientom łatwiej jest dopasować konkretny model do swoich potrzeb czy możliwości finansowych.

Zostaw komentarz