Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Worki polipropylenowe - zastosowanie

Iga Wasilewska 2019-06-03 0 komentarzy
Worki polipropylenowe  - zastosowanie

Worki polipropylenowe, tzw. big bagi sprawdzą się wszędzie tam gdzie liczy się trwałość, łatwość przenoszenia oraz wygoda. Produkowane przez firmę Izomer opakowania można spotkać w wielu branżach np. chemicznej, spożywczej czy budowlanej. Duże rozmiary opakowań o ładowności do 500 i 1000 kg pozwalają zaoszczędzić czas w trakcie załadunku i rozładunku towarów. Oferowane worki pp bardzo dobrze nadają się do transportu i załadunku materiałów sypkich. Solidny materiał, z którego są wykonane są opakowania oraz zastosowana technologia produkcji gwarantują, że przewożony ładunek bezpiecznie dotrze z punktu "A" do punktu "B".

Produkowane worki polipropylenowe oferowane są w różnych wariantach

  •         posiadają jeden, dwa lub cztery uchwyty,
  •         produkowane są z tkanin płaskich lub okrągłotkanych,
  •         wykonywane są z materiałów powlekanych (laminowanych) lub oddychających,
  •         mogą one posiadać specjalną wkładkę foliową zabezpieczającą przed zamoknięciem.
  •         dodatkowo istnieje możliwość wykonania specjalnego nadruku na opakowaniach, np. logo, nazwa firmy, informacja o produkcie.

Cena oferowanych worków jest adekwatna do jakości. Przy większej ilości zamawianego towaru istnieje możliwość negocjacji cenowych. Ponadto doświadczeni pracownicy chętnie służą fachową pomocą. Podpowiedzą jakie worki najlepiej sprawdzą się do przechowywania określonego produktu. Magazynowanie i transport materiałów sypkich wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju opakowań, dlatego wszystkie oferowane worki polipropylenowe posiadają niezbędne atesty i spełniają europejskie normy. Opakowania mogą jednorazowe lub wielokrotnego użytku.

Zostaw komentarz