Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Wypożyczalnia aut w Żorach

Tadeusz Sikora 2018-11-19 0 komentarzy
Wypożyczalnia aut w Żorach

Miasto Żory na wielowiekową tradycję o czym przypomina między innymi średniowieczny układ rynku z wysokimi na siedem metrów fragmentami obwarowań.  W mieście znajduje się wiele atrakcji. Oprócz zabytkowego rynku na uwagę zasługują m.in.: gotycki kościół Św. Apostołów Filipa i Jakuba, dawny cmentarz żydowski czy okoliczne krzyże i kapliczki.  W Żorach znajduje się także park rozrywki TwinPigs, Muzeum Ognia oraz Muzeum Miejskie. 

Wszystkie te atrakcje można zwiedzać pieszo, rowerem, korzystając z komunikacji miejskiej lub wypożyczając samochód.  Wynajem aut cieszy się coraz większą popularnością ze względu na wygodę i przystępne ceny. Moda na wynajem przyszła do Polski z Zachodu i zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Wynajem może być alternatywą dla osób, które na co dzień nie muszą korzystać z samochodu, a potrzebuję go np. na wakacyjne wyjazdy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów firma YourCar otworzyła wypożyczalnię aut w Żorach.  Teraz odwiedzając to urokliwe miasto można szybko i wygodnie zwiedzić jego największe atrakcje lub załatwić ważne sprawy biznesowe. Jak to zrobić? Wystarczy tylko zadzwonić na wybrany numer lub dokonać rezerwacji online. Transakcja finalizowana jest za pomocą płatności w systemie PayU. Samochód zostanie podstawiony na dworzec kolejowy, pobliskie lotnisko Katowice-Pyrzowice lub inne wcześniej wybrane miejsce. W przypadku większej ilości osób istnieje możliwość wynajmu busu. Wszystkie pojazdy są nowe, niezniszczone, a więc zapewniają pełen komfort podróży.

Zostaw komentarz