Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z apczestochowa.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem - dlaczego warto go wybrać

Tadeusz Sikora 2020-08-25 0 komentarzy
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem - dlaczego warto go wybrać

Nawet małą kuchnię można wyposażyć w taki sposób, aby przyjemnością było przyrządzanie w niej prostych posiłków. Uważnie gospodarując przestrzenią, można zmieścić w niej wiele przydatnych sprzętów i urządzeń, które ułatwiają codzienne życie. 

Zwykle problemem jest wybór odpowiedniego zlewozmywaka, ponieważ w sklepach ich wybór jest ograniczony, szczególnie jeśli chodzi o wymiary. Co prawda w większości kuchni są zmywarki, jednak ich minusem jest to, że trzeba czekać, aż się zapełnią, zanim włączy się mycie. Rozsądnym wyjściem wydaje się zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem dostępny w firmie PPUH Anfra polecającej bogaty asortyment różnych wariantów zlewów z granitu. Mając ociekacz, można bez trudu zmyć naczynia po posiłku i odstawić do obsuszenia.

W ofercie firmy można znaleźć zlewozmywaki:

  • okrągłe,
  • kwadratowe,
  • owalne

w wielu ciekawych kolorach, dlatego z pewnością uda się dopasować odpowiedni do istniejących w kuchni mebli. Jeżeli mebli jeszcze nie ma, to sprawa jest jeszcze łatwiejsza, gdyż bez trudu można wpasować zlew w projekt, który trzeba dobrze przemyśleć, aby praca w kuchni była sprawna i przyjemna. 

Oferowane przez tę firmę zlewozmywaki wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne do złudzenia przypominających kamień naturalny. W zależności od modelu ich charakterystycznymi cechami są:

  • niewielkie wymiary,
  • możliwość wpuszczenia w blat,
  • syfon z możliwością podłączenia zmywarki,
  • wykonanie otworów. 

Można także pokusić się o opcje dodatkowe takie jak syfon z korkiem automatycznym, dozownik do płynu do mycia naczyń i bateria zlewozmywakowa pod kolor zlewozmywaka.

Produkty te dostępne w firmie oferowane są w 34 standardowych kolorach z wykończeniem matowym. Przy tak bogatej ofercie każdy klient z pewnością znajdzie dokładnie taki produkt, który go zadowoli.

Zostaw komentarz